Založ si blog

O 11 dní volíme Slobodu! Neviete koho? Pýtajte sa. Ak má komunista, populista, fašista, oblek a pekne bliaka, fakt oklame Vaše svedomie?

Manipulatívne prieskumy preferencií spolu so stávkovými agentúrami a oligarchami za každú cenu voličov klamú. Sú nekontrolovateľní a dlhodobo pretláčajú na Slovensku komunistov, populistov, fašistov. Strany Smer, Hlas, SNS, Republika, Smerod, Olano netreba menovať, každý ich pozná. Aby však emócie gradovali a trapas po voľbách nebol ako minule, v závere kampane do gulášu prieskumov mohutne pridávajú bezfarebnú neškodnú papriku PS. Najprofesionálnejšiu a najlepšie pripravenú Sasku sa agentúry snažia logicky vytlačiť z prieskumov. Pretože, Saska má dokonale pripravené riešenia pre všetky oblasti spoločnosti a profesionálov na všetky dôležité posty. V podmienkach terajšieho Slovenska, ako pozostatok komunistov, populistov a fašistov oblečených v oblekoch a bliakajúcich prázdne heslá, sa zdravý rozum Sasky pre nich a ich zaslepených uctievačov, zdá ako hrozba. Lebo jednoduchšie je kričať mafia, ale neurobiť nič a bľabotať o rozviazaných rukách a keď treba nasadiť putá kápovi, poslanci nezahlasujú. Kto volí Olano, volí Smer, kto volí PS, volí Smer. Kto chce slobodné, zákonné a prosperujúce Slovensko, volí v prvom rade Sasku.

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

travis king

USA tvrdia, že vojak, ktorý utiekol do KĽDR, je v americkej väzbe

27.09.2023 17:19

Časť pozorovateľov vyhostenie Kinga prekvapilo, pretože očakávali, že KĽDR bude jeho zadržiavanie predlžovať, aby si vynútila od Washingtonu ústupky.

Nórsko, F-35

Generačná investícia. Česi za 150 miliárd kúpia americké stíhačky F-35. Fiala: V NATO štandard

27.09.2023 16:19, aktualizované: 16:33

Česko týmto krokom spojencom odkazuje, že obranu vlastnej krajiny berie vážne.

Neospravedlní sa

SANEP pre ta3 o dôveryhodnosti politikov: Fico prvý, Čaputová sa z čela stráca

27.09.2023 15:53

Ficovi dôveruje mu 33 percent opýtaných, nedôveruje 51. Fico si oproti polovici septembra polepšil o jedno percento.

Scholz

Nemecká vláda odklepla radikálnu zmenu prídavkov, Kindergeld končí

27.09.2023 15:41

Zmeny vyvolali vo vládnej koalícii ostrú debatu. Zavedenie príspevku zvýši tlak na kasu o 2,4 miliardy eur.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 387915x
Priemerná čítanosť článkov: 3260x

Autor blogu

Kategórie