Založ si blog

Som SaS a zisťujem, že čitatelia si ma mýlia s PS, čo zásadne odmietam. K SaS do koalície sú iba Demokrati a ak je to málo, tak aj PS.

Ak je to pravda, je to katastrofa! Čitateľ mi napísal toto. Ja som SMER nikdy nevolil, ale teraz budem v každých voľbách. Za to, že sa so mňa stal volič SMER-u môže priamo Matovič! Prinútil ma k tomu! A navyše ešte pridal jedovatú slinu takto. Ja budem voliť radšej mafiu, ako hysterických liberálnych, progresívnych, LGBTXYZ-ových, gretariánskych bláznov! Ty si ver, zvoľ, píš svoje názory na kohokoľvek, teda aspoň pokiaľ ti to PS nezakáže. Toľko teda neznámy pán menom Jaro a teraz poďme k podstate. Pre istotu to ešte raz zopakujem. Ja asi slabo zdôrazňujem, že som SaS? A samozrejme ako správne absolútne slobodný človek som si myslel, že to každý takto chápe. Kiežby SaS získala čo najviac percent! Ak to tak nebude, jej najbližší partner sú Demokrati a ak to nebude stačiť, tak potom logicky v prípade nutnosti aj PS. PS mi celkom nevonia len preto, že je to virtuálny projekt a teda v štádiu pokusu. Čisto technicky, pragmaticky nesmú získať mnoho hlasov, môže a nemusí to byť problém. Obavu nemám kvôli tomu, že mám fóbiu z krásnej dúhy po daždi, ktorú mi niekto natiahol do hlavy, že ju zneužívajú ako vlajku ľudskej pestrosti. Alebo Vás ozaj komunisti a nacisti mátajú záchodmi, že bude treba mať v školách 3, muži, ženy a pre akýchsi ET? Kľudne im ten záchod technicky pripravme a keď sa konečne objavia, doladíme podľa ich spôsobu vylučovania detaily. Slováci, to fakt pri alkohole a drogách tak veľmi šaliete a či sem-tam aj časť normálneho mozgu zapnete…?

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

Nórsko, F-35

Generačná investícia. Česi za 150 miliárd kúpia americké stíhačky F-35. Fiala: V NATO štandard

27.09.2023 16:19, aktualizované: 16:33

Česko týmto krokom spojencom odkazuje, že obranu vlastnej krajiny berie vážne.

Neospravedlní sa

SANEP pre ta3 o dôveryhodnosti politikov: Fico prvý, Čaputová sa z čela stráca

27.09.2023 15:53

Ficovi dôveruje mu 33 percent opýtaných, nedôveruje 51. Fico si oproti polovici septembra polepšil o jedno percento.

Scholz

Nemecká vláda odklepla radikálnu zmenu prídavkov, Kindergeld končí

27.09.2023 15:41

Zmeny vyvolali vo vládnej koalícii ostrú debatu. Zavedenie príspevku zvýši tlak na kasu o 2,4 miliardy eur.

vláda, ódor. bútora, vašáková

Ódorov kabinet je pripravený vládnuť dovtedy, kým sa nevytvorí stabilná vláda

27.09.2023 15:21

Podľa premiéra výstup z posledných predvolebných prieskumov naznačujú riziko, že nebude možné zložiť vládu.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 387908x
Priemerná čítanosť článkov: 3260x

Autor blogu

Kategórie