Založ si blog

Milí moji normálni i opační Slováci. Som z Vás sklamaný, včera nás bolo iba 11 z 25! Slovensko naše, prečo si tak neskutočne uveriteľná krajina?

Včera sme sa stretli na Okrese. Boli sme poučení, zložili sme sľub, vyžrebovali predsedu a podpredsedu a statočne sa chopili funkcií, dôsledne dozorovať priebeh blížiacich sa volieb. Predstavte si moje sklamanie. Z 25 strán do volieb obsadilo svoje posty iba 11! A pritom úprimne, tak veľmi som chcel vidieť občanov, ktorí reprezentujú sockomunistov, fašistov, klerikálov a iných zúfalcov s vymyslenými mediálnymi preferenciami do aleluja. Predstavte si, 14 občanov neprišlo! Tak do frasa, kto to vlastne volí ten Smer, Hlas, Republiku, SmerOdinu, Progslov, Kotleby, Demošov a pod., keď sa potom ich delegáti hanbia k nim verejne priznať. Všimli ste si, že som nespomenul komunistov. Komunista tam bol a bol slovne najhlučnejší a najaktívnejší. Od samého začiatku chcel špeciálne opečiatkované potvrdenie do roboty a stále riešil, že chce dostať čo najviac ušlej mzdy. Potom sa vykričal, prečo mu štát nezabezpečil pero a na konci žiadal, aby po ukončení volieb ihneď dostal písomne výsledky všetkých takmer 250 obcí, aby komunisti mali jasný prehľad. Mimoriadne zaujímavá bola aj slečna, ktorá nevedela za akú stranu prišla a asi preto bola osudom vyžrebovaná za podpredsedníčku. Ihneď po našom prvom zasadnutí okresnej volebnej komisie som v práci narazil na dobroprajnú zákazníčku, ktorá nevedela pochopiť, prečo som meškal. Keď som jej vysvetlil akú dôležitú funkciu som získal, popriala mi, aby sme prišli na kontrolu do ich obce. Tam majú starostu s 5 triedami ľudovými a vie sa dokonca aj podpísať a to je asi to jediné, čo dokáže. Všetko ostatné čo treba, robia tí menej opálení, a to preto povedala tak pekne, aby nikoho neurazila. Tak ma až tak strach opantal, že jej vravím, budem sa modliť, aby ma k Vám na kontrolu volieb neposlali. Povedala úžasnú vetu. Ani by ste sa k nám nedostali, tam sa boja prísť aj policajti, na ceste k nám ležia na asfalte úplne nahé dievčatá! Odišla a ja teraz neviem, uťahovala si a či môže na Slovensku čosi také existovať. Takmer určite. Veď aj mne tu včera ktosi ukradol článok a teraz čo…P.S. Všetky tu uvedené informácie sú len čistá pravda a teda realita a žiadna fikcia!

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

Neospravedlní sa

SANEP pre ta3 o dôveryhodnosti politikov: Fico prvý, Čaputová sa z čela stráca

27.09.2023 15:53

Ficovi dôveruje mu 33 percent opýtaných, nedôveruje 51. Fico si oproti polovici septembra polepšil o jedno percento.

Scholz

Nemecká vláda odklepla radikálnu zmenu prídavkov, Kindergeld končí

27.09.2023 15:41

Zmeny vyvolali vo vládnej koalícii ostrú debatu. Zavedenie príspevku zvýši tlak na kasu o 2,4 miliardy eur.

vláda, ódor. bútora, vašáková

Ódorov kabinet je pripravený vládnuť dovtedy, kým sa nevytvorí stabilná vláda

27.09.2023 15:21

Podľa premiéra výstup z posledných predvolebných prieskumov naznačujú riziko, že nebude možné zložiť vládu.

predčasné voľby 2023, logo, pravda,

Stále sa neviete rozhodnúť, komu dať hlas? Pravda prináša prehľad strán, ktoré majú šancu dostať sa do parlamentu

27.09.2023 15:00

Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si veľký predvolebný prehľad strán, ktoré vám Pravda v posledných takmer troch týždňoch priniesla.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 387842x
Priemerná čítanosť článkov: 3259x

Autor blogu

Kategórie