Založ si blog

Fantastické skvelé Slovensko odstrašuje inteligenciu prirodzenú národnú i klasickú umelú! Slovák Ty sa neboj, daj sa na boj.

Slováci to sú všetci jedinci, ktorí rozumejú tomuto tajomnému jazyku. Môžu žiť v štáte Alandy, Anguilla a či Antigua a Barbuda, Keď slovenský jazyk ovládnu, celému svetu vládnu. Lebo Slovák Ty sa neboj, daj sa na boj! Tak to napísala a básnila umelá inteligencia Slovenska. Lenže v závere svojej tvorby uviedla dôležitý fakt. Slovák rýdzi až vtedy nastane, keď slobode podľahne. Nemalo význam pýtať sa umelej inteligencie čo tým myslela. A vôbec môže umelá inteligencia myslieť? Keď minimálne polovica Slovákov nemyslí! Lebo jej myseľ je zahltená nezmyslami. Hlavný komunista RF si ide popiť na ambasádu vojnového agresora RF, aby vyslal signál Slovákom, ktorí sú ovládaní drogou zvanou komunistická ideológia. Keby RF normálny bol, išiel by do kostola a prosil Najvyššieho, aby ho dal do stavu umelého spánku, aby po príchode do pekla, tak silno necítil následné muky.

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

Nórsko, F-35

Generačná investícia. Česi za 150 miliárd kúpia americké stíhačky F-35. Fiala: V NATO štandard

27.09.2023 16:19, aktualizované: 16:33

Česko týmto krokom spojencom odkazuje, že obranu vlastnej krajiny berie vážne.

Neospravedlní sa

SANEP pre ta3 o dôveryhodnosti politikov: Fico prvý, Čaputová sa z čela stráca

27.09.2023 15:53

Ficovi dôveruje mu 33 percent opýtaných, nedôveruje 51. Fico si oproti polovici septembra polepšil o jedno percento.

Scholz

Nemecká vláda odklepla radikálnu zmenu prídavkov, Kindergeld končí

27.09.2023 15:41

Zmeny vyvolali vo vládnej koalícii ostrú debatu. Zavedenie príspevku zvýši tlak na kasu o 2,4 miliardy eur.

vláda, ódor. bútora, vašáková

Ódorov kabinet je pripravený vládnuť dovtedy, kým sa nevytvorí stabilná vláda

27.09.2023 15:21

Podľa premiéra výstup z posledných predvolebných prieskumov naznačujú riziko, že nebude možné zložiť vládu.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 387861x
Priemerná čítanosť článkov: 3259x

Autor blogu

Kategórie