Založ si blog

Umelá inteligencia Slovenska už vie. Skvelí svetoví Slováci o 3M zvolia novú úžasne inteligentnú vládu.

Nie je žiadne prekvapenie vedieť, čo všetci vedia. Slovensko má našliapnuté zvoliť si najúžasnejšiu vládu na svete. Má na to všetky predpoklady. Niet takej krajiny ako je slobodné Slovensko. Tu sa verejne a prudko ako tatranské vodopády rozoberá všetko, čo sa týka života spoločnosti. Tu neexistuje žiadny bulvár žijúci na vymyslených story. Slováci žijú každodenné príbehy, pri ktorých by Hollywood a Bollywood priam slintali. Veď len sami zvážte tie fakty. Šéf a tréner hluchonemej guliarky poberajúci od štátu státisíce eur za ničnerobenia sa ožerie ako doga a autom popraví 5 mladých zázrakov Slovenska. Policajno vojenská a teda štátna zločinecká banda žijúca na Slovensku, paktujúca s mafiou južne susediaceho štátu, pričom ani len nerozumie štátnemu jazyku, popraví 2 mladé zázraky Slovenska. Auto na Zemplíne popraví 2 mladé zázraky, ktoré išli pre vodu, lebo v dome vodu nemali v 21. storočí. A slovenský parlament zabíja čas atómovkou šialenca, ktorý chce dať 500 eur boháčom, aby ho volili. A zasa najbohatší Slovák zľava doprava čo mal konkubínu na úrade, vedie volebné preferencie, pretože komunisti mu odovzdali manuál ovládania najhlúpejších. Jedine naša umelá inteligencia vie ako o 3 mesiace budeme mať úžasne inteligentnú vládu. Riešenie je jednoduché. Musí to byť bez extrémistov Igiho a Ficiho. To sa stane, len treba prebudiť spiacu inteligenciu národa.

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

Scholz

Nemecká vláda odklepla radikálnu zmenu prídavkov, Kindergeld končí

27.09.2023 15:41

Zmeny vyvolali vo vládnej koalícii ostrú debatu. Zavedenie príspevku zvýši tlak na kasu o 2,4 miliardy eur.

vláda, ódor. bútora, vašáková

Ódorov kabinet je pripravený vládnuť dovtedy, kým sa nevytvorí stabilná vláda

27.09.2023 15:21

Podľa premiéra výstup z posledných predvolebných prieskumov naznačujú riziko, že nebude možné zložiť vládu.

predčasné voľby 2023, logo, pravda,

Stále sa neviete rozhodnúť, komu dať hlas? Pravda prináša prehľad strán, ktoré majú šancu dostať sa do parlamentu

27.09.2023 15:00

Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si veľký predvolebný prehľad strán, ktoré vám Pravda v posledných takmer troch týždňoch priniesla.

SR Košice cyklochodník Hornád KEX

Štát sťažuje výstavbu cyklotrás, nedodržiava termíny, tvrdí Trnka

27.09.2023 14:51

Od novej vlády samospráva očakáva jednoznačné ustanovenie verejnoprospešnej stavby priamo v zákone.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 387816x
Priemerná čítanosť článkov: 3259x

Autor blogu

Kategórie