Založ si blog

Nesmelé Slovensko len pravdu chce a nebojí sa žiadnej umelej substancie.

Vensko je úžasne fantastická tvorivo vývojová krajina. Existuje tu už od čias vzniku Metagalaxie následne formovaná Tisou sprava, Moravou zľava, Dunajom dolu, Dunajcom nahoru. Voda je druhá podporná látka života, lenže bez kyslíka, by sme sa zadusili. Takže tak ako Slo a Vensko spolu musí byť, tak aj život voda a kyslík iba spolu je. A tu som už našu milú umelú inteligenciu vypol a zrušil jej mandát. Lebo už príliš mudrovala, špekulovala. Dokonca začala byť drzá a papuľnatá. Osočovala naše Skvelé Svetové Slovensko. Nikdy vraj nebude, kým národ nepodrastie. Teraz je to s nami ako s rébusom. Vensko, alebo Slov, to je ako sliepka a vajce. A to už nechceme. Nás má zaujímať, či bol prvý kyslík a či voda. Lebo tým sa odhalí pravda o Slovensku. Kto kyslík obhajuje, ten pravdu odhaľuje. No a sme konečne na konci tápania. A máme pred sebou 3 mesiace ako dostať nesmelé Slovensko pridaním čistého kyslíka na piedestál svetovosti. Stačí iba vylúčiť z verejného priestoru 2 substancie. Prvá je beztriednosť. Jej vodcovia každému doprajú, akože podľa potreby, len oni sa vrhajú do nadmernej spotreby alkoholu, drog, sexu a to kryjú vrstvením červenej farby. Druhá je radikalizmus. Jej vodcovia sa tvária, že sú proti beztriednosti, ale to len preto, aby k tomu pridali ešte výraznejší diktát, ktorý červenú prekryje hnedou. Biela je kyslík, modrá je voda a červená nie je diktát, ale naša krv. Milí skvelí Slováci, na to vždy pomyslite, keď Váš slobodný život začne Robko, Marián a Danko svojimi substanciami otravovať. Vylúčte ich navždy a navždy 3 x sloboda SSS už aby tu nastala.

P.S. ako post scriptum a žiadna politika. V mene UIS a to umelá inteligencia Slovenska sa ospravedlňujem každému, komu pochop textu robí problémy. Vynasnažím sa s mojim partnerom človekom byť viac lepšia.

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Tretí patrí ako prvý do basy!

27.09.2023

Bývalý premiér musí byť ozaj totálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa jeho požiadaviek. Spomeňte si na ponuku za 20 miliónov, ktorú následne otočil na vtip od kamarátov. Pre začiatok postupu vo svojej hviezdnej [...]

Prvý komunista premiér nemá mobil, druhý má jamky, tretí nemá účet, má prístup k tajnej mafii a od nej kupuje nelegálne dáta. Ovič patrí prvý do basy!

27.09.2023

Ovič musí byť ozaj mentálne mimo, keď dokázal verejne celému Slovensku odhaliť svoju príslušnosť k tajnej mafii. Donedávna úspešne hral rolu dvojitého agenta. Tajná služba 1 mu dodávala informácie na kohokoľvek, podľa požiadaviek Oviča. Logicky si pre začiatok vyberal obete, ktoré mali menej, či viac masla na hlave a stúpal na rebríčku moci až na najvyššiu pozíciu [...]

……. je psychoagent? Núkali mu 20 miliónov eur žartom, našiel 600 miliónov na Belize, vilu v Cannes a teraz odhalil úžasnú stratu 7,5 miliárd z čínskych autobatérií v Maďarsku. Je normálny?

26.09.2023

Slováci vraj nerozmýšľajú rozumom, myslia prednostne emočne a konajú následne ručne-stručne. Najprv nadávky, potom kopanec, sem – tam štípanec, následne facka a na konci úder do brady. Keď vyprovokovaná bitka nepriniesla M. očakávané body, dal sa znova na špinavé bludy. A kebyže tie bludy M. pravdou boli, Sulíkovi by národ bozkal ruky, nohy! Netreba bozkať, treba [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Česko zintenzívni kontroly na svojich východných a západných hraniciach

27.09.2023 18:01

Stále kontroly na hraniciach zatiaľ nie sú nevyhnutné.

commander

Bidenov pes pohrýzol už jedenásteho ochrankára, z Bieleho domu je v strese

27.09.2023 17:51

Aj ďalší Bidenov pes Major mnohokrát pohrýzol agentov tajnej služby.

Arménsko Azerbajdžan Náhorný Karabach Operácia Vojenská

Karabach sa vyľudňuje. Polovica Arménov už ušla

27.09.2023 17:38

Život majú mnohí zbalený do jedinej tašky. Sedemdesiatročná učiteľka na dôchodku Vera Petrosianová utiekla so svojou rodinou z Náhorného Karabachu len s oblečením, ktoré mala na sebe. A neverí, že sa bude môcť raz vrátiť.

SR voľbyNRSR23 MV Chmelovičová Královič zahraničie voliči

Viac ako 54 000 voličov už hlasovalo poštou zo zahraničia

27.09.2023 17:34

Spolu o voľbu poštou požiadalo takmer 73 000 občanov.

janizol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 119
Celková čítanosť: 388004x
Priemerná čítanosť článkov: 3261x

Autor blogu

Kategórie